Wygodne busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres – podróż nie musi być męcząca!

Wygodne busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres – podróż nie musi być męcząca!

Mogłoby się wydawać, że XXI wiek szybko doprowadzi do absolutnej dominacji transportu lotniczego. Coraz więcej polskich miast dysponuje lotniskami, które mogą przyjmować wielkie i ciągle coraz bardziej rosnące samoloty rejsowe. Okazuje się jednak, że o ile transport transoceaniczny i międzykontynentalny rzeczywiście w znacznej mierze opierają się na podróżach lotniczych, o tyle nie jesteśmy tak bardzo skłonni do podróżowania w ten sposób wszędzie tam, gdzie można dotrzeć samochodem. W tym krótkim artykule znajdziesz informacje na temat tego, dlaczego wygodne busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres stają się coraz chętniej wybieranym sposobem podróżowania biznesowego i zawodowego.

Co sprawia, że Polacy chętniej podróżują w nieco bardziej tradycyjny sposób, zamiast ekscytować się nowoczesnymi dreamlinerami i innymi cudami oferowanymi przez coraz bardziej rozwinięte linie lotnicze? Jeśli Twoja ostatnia podróż busem miała miejsce więcej niż kilka lat temu, powinieneś spróbować tej formy transportu, bo i tutaj wiele się zmieniło. Dzisiejsze busy dalekobieżne nie mają zbyt wiele wspólnego z wytłuczonymi i poobijanymi transporterami, jakie na przełomie XX i XXI wieku obsługiwały większość krótkich tras między polskimi wioskami. Sprawdź i przekonaj się, że podróż nowoczesnym busem dostarcza zupełnie innych wrażeń.

Zalety podróżowania czterema kółkami

Możliwość podróżowania samochodem jest dużo bardziej naturalna niż lot nawet najwolniejszym i najniżej lecącym samolotem. Duża liczba ludzi stłoczonych w niewielkiej przestrzeni, jaką oferuje samolot, bardzo często wywołuje niemiłe i klaustrofobiczne uczucie. Wielu ludzi nie przyznaje się do tego przed znajomymi, ale ciągle odczuwa wyraźny dyskomfort, kiedy ma się dostać do wybranego przez siebie miejsca drogą lotniczą.

Brak wpływu na to, co będzie się dziać i poczucie całkowitej zależności od pilota, z którym nawet za bardzo nie można porozmawiać, sprawiają, że kiedy pojawia się możliwość wyboru i nie jest ona okupiona jakąś wielką niewygodą, decydujemy się na podróż busem. Wygodne busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres z pewnością przyczyniają się do ugruntowania opinii, że można szybko i wygodnie dostać się tam, gdzie się chce. A przecież jazda busem może okazać się nie tylko sposobem awaryjnym i rodzajem ucieczki przed tym, co sugeruje rozsądek, ale rzeczywiście korzystniejszym wyborem pod względem nie tylko cenowym, ale również obiektywnie mierzonego komfortu, czasu spędzonego w drodze i jakości tego czasu.

Nie ma to jak busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres

Kiedy porównujemy czas podróży busem i samolotem, stosujemy dość duży skrót myślowy, który mocno faworyzuje transport lotniczy, a tak naprawdę niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Nikt nie uwzględnia w tych obliczeniach tych wszystkich godzin spędzonych na dojazdach najpierw na dworzec autobusowy a później autobusem na pociąg, by wreszcie dostać się do miasta, w którym jest lotnisko. Oczywiście, na lotnisku należy być odpowiednio wcześnie, aby zdążyć się odprawić i przejść wszystkie te skomplikowane i nieprzyjemne kontrole. Sprawia to, że do czasu lotu, który teoretycznie wynosi 2 godziny, należy doliczyć 6 albo 8 godzin spędzonych w znacznie mniej komfortowych warunkach w różnych poczekalniach, autobusach i placach.

Tymczasem busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres nie tylko dowiozą, ale również spod wskazanego adresu odbiorą. Zatem czas podawany przez przewoźnika, to całkowity czas spędzony w podróży. Można powiedzieć, że to czas między zdjęciem kapci w domu i ponownym założeniem ich w miejscu docelowym. W ten sposób okazuje się, że podróż samolotem i busem wypada czasowo bardzo podobnie, a ocena ogólnego komfortu w czasie całej wycieczki przechyla się wyraźnie na stronę busów. Do tego dochodzi znacznie szerszy asortyment możliwości spędzania czasu w busie. Widoki, które po kilku minutach w samolocie skrywają się za chmurami, w busie cały czas są dostępne. Dostęp do Internetu i możliwość ciągłego pozostawania w kontakcie z najbliższymi również jest nie do pogardzenia.

Dodaj komentarz