Zaproszenia na ślub – możliwości jakie mamy

Zaproszenia na ślub – możliwości jakie mamy

Zaproszenia ślubne, które spełnią oczekiwania wymagającej pary młodej. Papier wysokiej jakości oraz delikatne kolory nadają temu wzorowi elegancji. Idealne rozwiązanie zarówno dla par, które organizują tradycyjne wesele, jak też dla tych, które chcą wprowadzić nieco oryginalności do charakteru swojego przyjęcia.

Model składa się z dwóch elementów. Pierwszym jest saszetka wykonana z ogromna precyzją i będąca ozdobą znajdującego się w środku niej blankietu. Ozdobna tasiemka sprawia, że dwa oddzielne elementy tworzą estetyczną całość. Wkładka posiada wewnątrz wydrukowany tekst, który wybrała młoda para. Wzór nie charakteryzuje się przepychem, ale stonowanym doborem kolorów. Nad ozdobną tasiemką widoczne są imiona młodej pary, które wydrukowane są na włożonym w saszetce blankiecie.

Saszetka ma srebrny kolor, dzięki czemu zaproszenie delikatnie się błyszczy. Wkładka w środku prezentuje się równie estetycznie jak całość wzoru. Złożone zaproszenia na ślub Siedlce mają wymiary 10,5 cm x 15 cm, zaś po rozłożeniu wynoszą one 15 cm x 21 cm. Forma zaproszenia jest tradycyjna, składamy je w pół. Dzięki takiemu kształtowi i wymiarom bez problemu zmieści się ono w kopercie i nie zniszczy w momencie, kiedy wyślemy je do rodziny lub znajomych na drugim końcu kraju lub zagranicą. Zarówno papier, z którego wykonana jest saszetka, jak też blankiet z tekstem, posiadają grubość 250 g/m². Dzięki temu produkt jest wytrzymały i zarazem pięknie się prezentuje.

Zaproszenia na ślub o wyjątkowej formie i bardzo oryginalnym sposobie otwierania. Aby móc przeczytać treść zaproszenia, musimy wyjąć wkładkę górą lub dołem. Specyficzna konstrukcja saszetki przykuwa uwagę i odróżnia ten model od typowych zaproszeń, które wyciągamy jak z koperty lub po prostu otwieramy zgiętą w pół kartkę. Tym, co wyróżnia ten wzór, jest też pionowe wydrukowanie widocznego tekstu. Większość modeli charakteryzuje się bowiem poziomym wydrukiem. Całość jest bardzo pięknie wykonana i wygląda estetycznie oraz elegancko. Znakomita propozycja dla pary młodej, która szuka oryginalnego i wyjątkowego zaproszenia.

Ozdobna tasiemka idealnie dopełnia całości. Nie jest to typowy wzór, jaki zwykle otrzymują goście. Zarówno papier, z którego wykonana jest saszetka, jak też ten, na którym wydrukowana jest treść zaproszenia, mają grubość 250 g/m². elegancka wstążka z kwiatkiem wykonana jest z atłasu. Złożone zaproszenia ślubne posiadają wymiary 10,5 cm x 15 cm, zaś po wyciągnięciu wkładki i rozłożeniu wynoszą one 15 cm x 21 cm. Taka forma i rozmiar zaproszenia sprawiają, że łatwo i bez zbędnych uszkodzeń dotrze ono pocztą do gości z najdalszych zakamarków świata. Od razu po otworzeniu koperty widoczne są imiona młodej pary oraz data uroczystości zaślubin.

Ten wzór zaproszenia to zdecydowanie coś innego niż typowe modele. Interesująca jest przede wszystkim forma rulonu. Zaproszenia ślubne Warszawa wykonane są z solidnego papieru o grubości 120 g/m². Z powodzeniem możemy je zgiąć i nie ulegną one zniszczeniu. Taki wzór z pewnością będzie wyróżniał się wśród tradycyjnych zaproszeń.

Piękny, delikatnie mieniący się papier posiada ozdobne wykończenie, a całość przewiązana jest tasiemką, której kolor idealnie pasuje do koloru tekstu. Eleganckie wykończenie nadaje modelowi charakteru i sprawia, że prezentuje się bardzo ciekawie. Możemy dobrać barwę do koloru dodatków młodej pary lub tego, który będzie dominował wśród dekoracji na sali weselnej. Po rozwinięciu ruloniku widoczny jest tekst wybrany przez młodą parę, rozmieszczony estetycznie na całej powierzchni. Zwinięte zaproszenia ślubne Radom mają średnicę 3,5 cm oraz długość 15 cm.

Po rozłożeniu wymiary papieru z umieszczonym wewnątrz tekstem wynoszą 15 cm x 21 cm. Model ten to nie tylko oryginalne podejście do zaproszeń, ale także staranne wykonanie, odpowiednio dobrany papier i znakomitej jakości druk. Rulonik pięknie się prezentuje i z pewnością zachwyci zapraszanych gości. Od razu rzucają się w oczy imiona przyszłych małżonków, pośrodku których znajduje się starannie wykonana tasiemka trzymająca całość w odpowiedniej formie.

Dodaj komentarz