Kalepusze znowy w modzie

Kalepusze znowy w modzie

Oto najmodniejszy dodatek, który przedziera się do naszych szaf już od paru sezonów. W tym roku, kapelusze zawładną ulicami. Są nie tylko modne i ładne, przede wszystkim są praktyczne. Sprawdź naszą galerię i przekonaj się jakie modele są najgorętsze w tym sezonie!

Nie ważne czy wybierasz się na muzyczny festiwal, czy na rodzinny piknik – załóż kapelusz (to nie to samo co Czapki zimowe damskie )! Ten modny dodatek będzie świetnie wyglądał z dżinsami, sukienką, modnymi w tym sezonie ogrodniczkami czy spódniczką. Duży wybór kapeluszy pozwoli nadać Twojemu strojowi dowolny charakter, country, hippie, rockowy, alternatywny.

Jeżeli już nie wiesz jak je adekwatnie połączyć ze strojem, wzoruj się na gwiazdach, priorytetowo tych zagranicznych. One chętnie zakładają słomkowe nakrycia głowy. Wybierz styl ulubionej gwiazdy i inspiruj się nim!

Poprzez długi czas kapelusze kojarzyły nam się z salonami i eleganckimi kobietami, które za pomocą tego dodatku dopełniały osobiste kreacje. Kapelusze te były na ogół strojne, z dodatkiem kokard zaprojektowanych z tiulu albo połyskującej wstążki z wpiętymi różnokolorowymi broszkami. W latach 80tych częściej wykorzystywały go gwiazdy rockowej sceny muzycznej, a teraz w końcu nadszedł czas, kiedy noszą je Ci. Kapelusze pokochały gwiazdy i blogerki globalnie! W następnym ciągu chętnie noszą je piosenkarki (w dużej liczbie przypadków dopełniając tym modnym dodatkiem strój sceniczny), upodobały je sobie modelki i aktorki. Stały się widocznym elementem garderoby, który wykorzystują styliści i blogerki, podkręcając tym sposobem spersonalizowane stylizacje.

Na ulicy wciąż wzbudzają zainteresowanie przechodniów, ale coraz więcej dziewczyn w różnym wieku sięga po to stylowe nakrycie głowy, znajdując tym samym alternatywę dla czapek.

Sklepy oferują nam różne modele, począwszy od standardowych i uniwersalnych krojów, po meloniki czy duże kapelusze z falującym rondem. Najwięcej kapeluszy znajdziemy w ciemnych albo beżowych odcieniach, ale kolorowych i wzorzystych modeli także nie brakuje. Kilka z nich ozdobionych jest ciekawymi dodatkami wokół ronda (skórzane paski, łańcuchy, ćwieki) czy wypustkami zlokalizowanymi na samej górze, imitującymi… kocie uszy. Właściwie każdy zatem znajdzie coś dla siebie.

Przed zakupem najlepiej przymierzyć kilka modeli kapeluszy i wyselekcjonować odpowiednią wielkość ronda, które idealnie będzie współgrało z wielkością twarzy.
Zbliża się okres świąteczny, zatem ten rodzaj nakrycia głowy będzie ciekawym prezentem dla mężczyźni i kobiety, która nie boi się wyróżniać na ulicy i śledzi najnowsze trendy!

Dodaj komentarz