Idealne szpilki na Sylwestrowe szaleństwo

Idealne szpilki na Sylwestrowe szaleństwo

Wielkimi krokami zbliżamy się do szału sylwestrowych zakupów. Każda z kobiet dobrze wie jak istotnym elementem stroju sylwestrowego są buty. Zakup odpowiedniego obuwia na sylwestra stwarza zawsze największy problem. Buty na sylwestra powinny spełniać dwa warunki: być wystrzałowe i wygodne. Aby pomyślnie wejść w nowy rok najlepiej przetańczyć całą noc. Jak to zrobić, gdy obuwie sylwestrowe jest źle dopasowane? Przedstawiamy kilka rad i prezentujemy najmodniejsze buty na sylwestra.

Postaw na błysk, czyli złote i srebrne szpilki

Szpilki to buty, które całkowicie zmieniają kobiecy wizerunek. Należą do butów eleganckich i seksowych, mają w sobie wiele erotyzmu, gdyż powodują, że nasze pośladki unoszą się do góry, a łydka napina się wdzięcznie. Szpilki nadają kobiecej sylwetce atrakcyjniejszego wyglądu. Dzięki nim klatka piersiowa unosi się do przodu i do góry, przez co pośladki wypinają się do tylu, a brzuch chowa do środka.

Złote szpilki z odkrytym palcem

Sylwestrowe szpilki 2022 to przede wszystkim złoto i srebro. W te kolory szpilek najlepiej zaopatrzyć swoją garderobę. Złote szpilki na sylwestra nadają się wyśmienicie, ponieważ będą pasowały do każdej jednolitej kreacji. Jeżeli decydujesz się na czarną lub czerwoną sukienkę, złote buty podkreślą twój luksusowy wygląd. Kreacje w kolorach grafitowych, szarościach oraz fioletach idealnie skomponują się ze srebrnymi szpilkami.

Klasyka – czarne buty na platformie

Buty na platformie charakteryzują się tym, że prócz szpilki mają jeszcze dodatkową platformę pod śródstopiem. Należą do butów wysokich i dosyć sztywnych, dlatego jeżeli nie masz doświadczenia w poruszaniu się w takich butach, lepiej postaw na zwykłe szpilki. Buty czarne platformy są bezwzględnymi klasykami i każda kobieta powinna je mieć w swojej szafie. Pasują do wszystkiego i są bardzo praktyczne. Jeśli lubisz robić zakupy z rozsądkiem takie buty na pewno cię zadowolą, gdyż założysz je na sylwestra, do pracy i na wesele. Jeden zakup, wiele możliwości wykorzystania. Czarne platformy będą pasowały do każdego rodzaju i koloru sukienki. Buty czarne platformy możesz wybrać w lakierku, skórze, bądź czarnym zamszu.

Sexy – czerwone szpilki (lub wściekło-różowe)

Dla odważnych i świadomych swego seksapilu kobiet polecamy czerwone lub wściekło-różowe szpilki na sylwestra 2022. Czerwone szpilki są bardzo sexy i skupiają uwagę otoczenia, gdyż kolor czerwony pełni taką funkcję. Wszelkie odcienie czerwieni kojarzą się z energią, dominacją oraz wszystkim co płomienne i odważne. Jeżeli masz złotą sukienkę w cekiny lub czarną kreację, czerwone szpilki idealnie podkreślą twoją kobiecość. Będziesz królową balu, gdyż czerwone szpilki skupią uwagę płci męskiej. Warto rozważyć ten wybór.

Szpilki w kolorze wściekło-różowym podążają w krok za szpilkami czerwonymi, jeżeli mowa o skupianiu uwagi otoczenia lecz mają w sobie więcej pruderii. Kojarzą się z dziewczęcością, ale jednocześnie odwołują się do erotyzmu, dlatego są trochę przewrotne i niejednoznaczne. Wściekło-różowe szpilki są dobre dla kobietek, które dobrze się czują w krótkich sukienkach z dodatkiem piórek lub spódniczkach tiulowych.

Wygoda, owszem ale jak?

Wygodne obuwie na sylwestra to przede wszystkim rozsądnej wysokości szpilka lub obcas. Jeżeli nie czujesz się dobrze w bardzo wysokich butach, zawsze możesz wybrać te odrobinę niższe. Szpilki w kolorze złota, srebra lub czerni można znaleźć bez większych problemów. Podobnie z butami w kolorze czerwonym lub wściekło-różowym. Pamiętaj, że na sylwestra najlepiej wybrać się w butach nie zupełnie płaskich.

Dodaj komentarz