Pomoc

Dodać ogłoszenie jako gość czy jako zalogowany użytkownik?

Nasz portal daje Państwu możliwość dodania ogłoszenia na różne sposoby: bez potrzeby rejestracji (jako gość), po zarejestrowaniu i zalogowaniu oraz po zalogowaniu przez Facebook.

Dodawania ogłoszenia jako gość - na pewno najszybsze, dla najmniej wymagających ogłoszeniodawców, wiążące się jednak z ograniczeniami. W tej opcji nie macie Państwo możliwości edycji ogłoszenia, dodatkowo do oferty można załączyć tylko 3 zdjęcia. Za każdym razem, gdy dodawać będziecie Państwo ogłoszenie jako gość, konieczna będzie każdorazowa akceptacja regulaminu oraz weryfikacja ogłoszenia za pomocą kodu captcha (kod antyspamowy).

Dodawanie ogłoszenia po zarejestrowaniu i zalogowaniu - opcja komfortowa dla tych ogłoszeniodawców, którzy zamierzają dodać więcej ogłoszeń i pragną, by były one atrakcyjne. W tej opcji zyskacie Państwo możliwość dodania aż 7 zdjęć do ogłoszenia, regulamin akceptujecie tylko raz (przy rejestracji), nie musicie potwierdzać ogłoszenia kodem zabezpieczającym (tzw. kodem captcha), macie możliwość edycji ogłoszenia oraz jego usunięcia przed czasem, dodatkowo po dodaniu więcej niż jednego ogłoszenia wszystkie Twoje oferty będą dostepne pod jednym linkiem, otrzymujecie też dostęp do schowka, w którym umieszczać możecie interesujące was ogłoszenia.

Dodawanie ogłoszenia po zalogowaniu przez Facebook - w tej opcji nasz serwis traktuje Państwa jako zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników, taki samych jak tych, co utworzyli konto w naszym serwisie.
Ważne! Respektowane są tylko konta zweryfikowane przez Facebook (czyli profile autentyczne z potwierdzonym nr telefonu).

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.