Zapraszamy do kontaktu

Drodzy Państwo, zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego. Czekamy na Państwa sugestie dotyczące działania naszego serwisu, np. propozycje nowych kategorii czy pomysłów zagospodarowania strony głównej. Liczymy też na to, że zgosicie nam błąd w działaniu serwisu, o ile taki wystąpi.

Nasz portal został zaprojektowany w sposób przemyślany, posiada intuicyjne menu ułatwiające poruszanie się po serwisie. Jednak jeśli mimo tego macie problem z jakąś czynnością, to także czekamy na wiadomości - postaramy się jak najszybciej pomóc.

Na stronach z poszczególnymi ogłoszeniami znajdziecie przycisk "Zgłoś naruszenie". Jeśli przeglądając nasz portal natraficie na ogłoszenie, które w jakiś sposób łamie zapisy regulaminu lub o którym wiecie, że jest próbą oszustwa, prosimy pilnie zgłosić nam to ogłoszenie właśnie za pomocą przycisku "Zgłoś naruszenie". Zgłoszone ogłoszenie zostanie sprawdzone i usunięte, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Osoby, które wykażą się aktywnością w dbaniu o jakość ogłoszeń na naszym portalu, zostaną nagrodzone punktami promocyjnymi. Dzięki nim możliwe będzie wyróżnienie swojego ogłoszenia całkiem za darmo.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.